Blog

Zapraszam Was do miejsca pełnego miłości do dzieci, prawa i blogowania.

Niniejsze czasopismo to przed wszystkim dawka solidnej wiedzy na temat praw mamy – studentki, praw kobiet w ciąży, na urlopie, pracujących na etacie, w rolnictwie czy realizujących umowę o dzieło. Znajdziecie tu artykuły dotyczące spraw organizacyjnych, zwolnień lekarskich, standardów okołoporodowych, warunków pracy.

Dzielę się z Wami wiedzą na temat prowadzenia własnego biznesu i wskazuję na ciekawe przepisy dotyczące działalności gospodarczej. Pracuję na e-bookiem/poradnikiem przedsiębiorczej mamy dot. działalności nierejestrowanej.

W dziale – Prawnik po godzinach – odnajdziecie wywiady z innymi mamami, przedstawicielkami różnych grup społecznych i specjalistów dot. praw matek w Polsce, przemyślenia odnośnie godzenia studiów z macierzyństwem, wielodzietności, przedsiębiorczości, sytuacji szczególnych

Czasopismo jest skierowane nie tylko do mam, studentek czy kobiet w ciąży. Jest to prasa dla wszystkich szukających informacji, wiedzy, motywacji i inspiracji. Prawo i życie, prawo i mama, dzieci, obowiązki, przyjemności, zakupy, podróże –  w każdej dziecina życia znajdziemy PRAWA MAMY, które mają znaczenie nie tylko dla kobiety, ale także jej rodziny i całego społeczeństwa.

Hits: 5965